U bevindt zich hier: Home » Projecten / Fotoalbum / Impressies » Bomen rooien

Bomen rooien Tilburg

Bomen Rooien Tilburg Korvelplein

In Hartje centrum Tilburg hebben wij op het Korvelplein een dikke dode kastanjeboom gekapt. 

Deze kastanjeboom is doodgegaan door de bloedingsziekte en moest gekapt worden.

De boom stond ruim 33 meter achterin in de tuin. Het lastige aan deze klus was het drukke verkeer en dat voor de dode kastanje boom nog een andere boom staat die niet weg hoefde.

Wij hebben gekozen om deze boom te kappen met een torenkraan, zo kun je ver achter in de tuin komen en toch nog 1.9 ton aan gewicht weg pakken.

Voor het verkeer hebben wij de juiste vergunning aan gevraagd, zodat alles veilig en netjes is geregeld.

Waar kunt u van op aan.

Afspraak is afspraak

Veilig werken

Wij beschikken over de juiste vakmensen voor elke klus

Maatwerk.

Gediplomeerd personeel

Wij laten alles netjes achter.

Hoe gaat de aanvraag in zijn werk.

Wij beschikken over meer dan 20 jaar ervaring met het kappen en verwijderen van bomen.

Door deze ervaring kunnen wij vaak van een foto en de juiste gegevens een passende offerte maken.

U zorgt voor paar duidelijke foto's van de boom en de omgeveving. 

Afstand van de verste boom tot aan de straat.

Omtrek van de dikste boom.

Wanneer u deze informatie mailt info@avanspeldehoveniers.nl ontvangt u binnen 2 werkdagen een passende offerte.

bellen kan ook 0650483765 0135113782

Foto's

Werkzaamheden:
Bomen rooien
Deel deze pagina:
Ontwerp: Tuinontwerpen
occasion
Bekijk dit ontwerp
Overzicht ontwerpen
Beoordelingen van een klant:

Dijkstra, Rijen Project: Veranda met schuur, schutting, terras met keramische tegels. Ik had plannen om achter in de tuin een veranda met schuur te laten bouwen. Na lang zoeken op internet kwam ik via google uit op de site van Antoon, vond hier foto's van projecten en dat zag er heel goed uit, de recenties waren ok en dat gaf me een goed gevoel, zodoende nam ik contact op met Antoon en kwamen we via email aan de praat wat zo'n beetje de ideeën waren. Antoon is langs geweest om de situatie te bekijken en we hebben gelijk besproken wat de mogelijkheden waren en dat hebben we samen best snel afgerond. De veranda met schuur, vloer met keramische tegels, het terras tegen het huis en een pad tussen de 2 terassen is netjes afgewerkt. Als ik zelf een "kleine" wijziging wilde werd dit zonder probleem uitgevoerd. Het personeel van Antoon zijn echte vakmannen! Ze zijn hiermee bijna vier weken bezig geweest, er is hard gewerkt en veel gelachen. Antoon en team, hartelijk bedankt voor het mooie werk. We zullen er lang plezier van hebben. Met vriendelijke groet, Roger

Bekijk project

Bekijk alle recencies

Bel mij terug aub

Tel: