U bevindt zich hier: Home » Projecten / Fotoalbum / Impressies » snoeien kandalaberen van een dikke lindenboom in oss

Boom rooien in Oss

lindenboom kandalaberen

 

Bomen rooien en kappen in Oss

 

Bomen rooien en snoeien hoveniersbedrijf voor het rooien van bomen Hoveniers bedrijf A van Spelde is gespecialiseerd in het onderhoud en in vorm snoeien van grote bomen. Wij beschikken over vakkennis en het materiaal om deze klus voor u snel en vakkundig uit te voeren.

Tevens verzorgen wij voor u het rooien van allerlei soorten bomen. Ter plaatse wordt met u besproken hoe we de klus aanpakken, aangezien de locatie van de boom de moeilijkheidsgraad van het kappen bepaalt. Er wordt ter plaatse bepaald of de boom geheel of in delen omgelegd wordt. Dit in verband met de veiligheid van u en uw huis. Wij verzorgen ook de afvoer van het hout en groenafval maar, u kunt het ook zelf afvoeren of als openhaard hout verwerken. Zo kunt u flink op de kosten besparen.

Ook kunnen wij het geheel netjes afwerken door het uitfrezen van de stronk en wortels zodat u hier naar wens iets anders kunt planten.  

De werkzaamheden die u bij ons kan verwachten zijn.

Prijzen zijn opvraagbaar.

zager met kettingzaag

klimmer met ketting zaag grondman zonder kettingzaag

minifrees past door een poort van 95 cm om bij de boomstronk te komen.

wilt u ook de indicatie prijs om uw boom te kappen?

met traktor vrachtwagen voorwagen vrachtwagen met aanhanger vrachtwagen met versnipperaar tot 35 cm doorsnee voor takken en groenafval telescoopkraan tot maximaal bereik 42 zonder jip met jip 52 meter per uur

minimale afnamen 3 uur! afvoeren van groenafval per ton zonder transport wilt u weten wat de kosten zijn vraag dan hier om een vrijblijvende offerte

Foto's

boom rooien in Oss met ketting zaag, vakmensen met verstand. tuin advies tuinontwerp boom kappen prijsindicatie lindeboom knotten met telescoopkraan door A van Spelde hoveniers in Oss en omstreken, bomen kappen ,Drunen Biezenmortel Elshout Liempde Veldhoven Goirle wijk de blaak reeshof maaspoort toppen snoeien bomen, betaal snel en vakkundig in de plaatsen Eindhoven Geldrop Helmond Nuenen Drunen Cromvoirt Helvoirt Made Ulvenhout wijk de reeshof rooien kappen van bomen uit frezen van stobbe stronken door stobbe frees of stronken frees in Gilze Rijen Poppel Belgie Baarle Nassau Chaam vakkundig en toch goed betaalbaar hovenier uit Udenhout uitfrezen stronk, wat zijn de kosten prijsopgave boom kappen prijsindicatie houtsnippers uitfrezen wortels, stobben, stronken, frees bomen rooien uit udenhout bomen rooien brabant bomen rooien met een kraan hoe kap ik veilig een grote boom uit de voor of achtertuin wij geven u vrijblijvend advies boom rooien Brabant rooien van bomen afvoeren takken en stamhout boom rooien door antoon van spelde en harrie van wijk bomen rooien en kappen bomen slopen met een telescoopkraan bomen vellen met een kettingzaag afvangen van takken met een ketting
Werkzaamheden:
Bomen rooien
Recensie:
Deel deze pagina:
Project: Tuin renovatie Den bosch
occasion
Bekijk dit project
Overzicht projecten
Beoordelingen van een klant:

We hadden een forse ceder in onze achtertuin staan die gerooid moest worden omdat hij gevaar opleverde voor de omgeving. Ik heb diverse offertes aangevraagd, maar de reactie van Antoon van Spelde sprong er zonder meer uit: hij belde me direct op, stelde de juiste vragen om zich goed op de hoogte te stellen van de situatie en stuurde diezelfde dag nog een heldere en goed gespecificeerde offerte. Dat gaf vertrouwen. In zijn calculatie was hij ervan uitgegaan dat hij verschillende werkzaamheden in de regio zou kunnen combineren (waardoor de prijs heel redelijk was) maar uiteindelijk kwam hij, omdat er spoed bij was, speciaal voor deze opdracht helemaal vanuit Udenhout naar Weert, weliswaar zonder hoogwerker maar wel met een soort van alpinistenuitrusting. De werkzaamheden werden rustig maar toch heel vlot uitgevoerd en het zag er in mijn ogen allemaal heel veilig en professioneel uit. En best wel spectaculair. Een genot om naar te kijken. Daarbij was het ook nog eens een leuk en gezellig team waarbij Antoon, soms hoog vanuit de boom, de touwtjes letterlijk en figuurlijk strak in handen hield. Tak voor tak verdween en na een uurtje of 5 was de boom weg. Vervolgens werd de stronk nog weggefreesd en het daardoor ontstane gat werd opgevuld met tuinaarde. Na afloop werd alles keurig afgevoerd en opgeruimd. Kortom: perfect!

Bekijk project

Bekijk alle recencies

Bel mij terug aub

Tel: