U bevindt zich hier: Home » Projecten / Fotoalbum / Impressies » Rooien van bomen

bomen rooien Deventer

Populieren bomen rooien Deventer 

Op een groen terrein Deventer hebben wij een aantal flinke populieren gerooid. En met flink bedoelen we: écht flink. De stammen hadden in sommige gevallen een doorsnede van wel anderhalve tot twee meter. Daarbij stonden de bomen op moeilijk bereikbare plaatsen. Omdat wij zowel een hoveniersbedrijf zijn als een boomrooierijbedrijf, konden wij de klus toch klaren. Met een kettingzaag hebben we eerst de bomen laag bij de grond afgezaagd, zodat er slechts een grote stronk overbleef. Vervolgens is de stronk door een stronkenfrees uit de grond gefreesd. Alle stronken, takken en stammen zagen we in stukken en voeren we af. Het hout wordt versnipperd en, bijvoorbeeld, gebruikt als biomassa Zo gaat er niks verloren.

De stammen van 1 meter dik zijn tot tafelbladen verzagen 

wilt u ook een boom of bomen laten kappen neem dan contact met ons op  

info@avanspeldehoveniers.nl 

Foto's

populierenbomen kappen rooien populierenbomen kappen rooien populierenbomen kappen rooien populierenbomen kappen rooien populierenbomen kappen rooien populierenbomen kappen rooien populierenbomen kappen rooien populierenbomen kappen rooien populierenbomen kappen rooien populierenbomen kappen rooien populierenbomen kappen rooien
Werkzaamheden:
Bomen rooien
Deel deze pagina:
Ontwerp: Tuinontwerpen
occasion
Bekijk dit ontwerp
Overzicht ontwerpen
Beoordelingen van een klant:

Hoi Antoon, nu een week geleden heb je het tuinproject bij ons afgerond. Wij zijn zeer tevreden over het resultaat wat jou enthousiaste ploeg gemaakt heeft. Zeker omdat er allen maar een grove schets als basis was. De positieve bijdrage van iedereen en zeker ook van jou is voor iedereen die een tuin met vijver wil laten aanleggen zeer zeker aan te bevelen. Zie ook de foto’s. Ingrid, René uit Vught.

Bekijk project

Bekijk alle recencies

Bel mij terug aub

Tel: