U bevindt zich hier: Home » Projecten / Fotoalbum / Impressies » Tuin met losse ronde vormen en een mooie waterpartijen

Mooie losse vormen in de tuin

Tuinmetamorfose tuin make over

 

Tuinmetamorfose. Waalwijk Tilburg

 

Wilt u ook genieten van een mooie tuin maar niet weet waar u beginnen moet.

Wij van A van spelde hoveniers kunnen u daar bij helpen.

Wij leggen completen tuinen aan.

Wij verzorgen een passend tuinontwerp op u wensen ontworpen.

Wat kosten het aanleggen van een tuin. Deze vraag is goed te beantwoorden als u weet wat voor soort tuin u  graag wilt,en wat voor soort materiaal u er in wilt gaan gebruiken.

Deze bepalen de kosten van een tuin,

Bestratig en bouwkundige werken zijn duurder dan een simpel gazon.

Heeft u al een budget dan kunnen wij u vertellen wat er mogelijk is voor dit budget.

Kijk gerust eens goed rond om mijn website onder rubriek projecten  wij leggen zeer diverse tuinstijlen aan, Zoals zeer strak en formeel tot lossen romatische vormen. ook Kunnen wij een mooie geschikte beplanting voor u uitkiezen. 

Voor  een vrijblijvend gesprek kunt u mij  mailen info@avanspeldehoveniers.nl  of bellen 0135113782  0650483765

Foto's

twee nivovijvers, met basalt split en antrasiet tegels 20*30*6 op de achtergrond een notenfagus sagina subulate met basalt keien en split, op de achter grond snoekkruid japanse lantaarn met twee vijvers die overlopen in elkaar, de folie is epdm rubber folie hovenier tilburg udenhout en breda gestapelde muur van 20*30 antrasiet, op de achtergrond de vijver met vissen en kikkerbeet, hovenier tilburg breda eindhoven udenhout waterlelie paars, met vissen  in de vijver, heldere vijver, hovenier tilburg en omstreken
Project
Fam Boezer waalwijk
Werkzaamheden:
Vijveraanleg
Recensie:
Bron:
internet 2006
Deel deze pagina:
Beoordelingen van een klant:

Beste A van spelde hoveniers, U heeft een beoordeling ontvangen bij uw advertentie in de groep Diensten en Vakmensen op Marktplaats. Op 17 februari 2013 is door van Schijndel het volgende over u geschreven: Vorig najaar, onze voortuin laten doen door het hoveniersbedrijf van antoon, voorheen stonden er een aantal flinke bomen in de voortuin, waar met het handwerk geen doorkomen aan was. Ze hebben flink hard doorgewerkt en ik ben erg tevreden over het resultaat. we willen nu de achtertuin opnieuw laten bestraten. en besteden die opdracht graag uit aan Antoon.

Bekijk project

Bekijk alle recencies

Bel mij terug aub

Tel: