U bevindt zich hier: Home » Projecten / Fotoalbum / Impressies » Maatwerk tuinhuizen tuinoverkappingen 2014 » Hulten moderne tuinoverkapping Desing Tuinhuizen

Tuinoverkapping op maat Hulten

Tuinoverkapping maatwerk Hulten

plaatsen van overkapping in de tuin.

 

Tuinoverkapping op maat gemaakt, stenen schuren, tuinmuren.

In Tilburg hebben wij dit project gemaakt.  Maar wij werken ook in de volgende Provincies Brabant, Utrecht Gelderland en Zuid holland. 

Luxe tuinoverkapping met stenen berging 300x300x260.

De tuinoverkapping heeft een afmeting van 650x300x260

Wilt u ook iets dergelijks gemaakt hebben waar u jarenlang plezier van heeft?

Wij A. van Spelde hoveniers, beschikken over de juiste vakmensen die deze klus kunnen uitvoeren.

Achter in de tuin een luxe tuinoverkapping gemaakt.

Wij leggen hieronder de werkzaamheden uit.

Leeg ruimen tuin en afvoeren.

Storten fundering voor de stenen tuinberging

     

Stellen profielen en metselen stenen.

Storten fundering voor keramische buitentegels.

Zorg ervoor dat u de juiste leginstructie heeft voor het leggen van keramiektegels.

Wij adviseren om deze tegels altijd te leggen op een gebroken puinfundatie zonder nulfractie minimaal 15 cm dik.

Met daarop een splitlaag van 2/6 mm en een betonnetje. Daarop de tegels vastbranden.

Zie voor meer leginstructie en advies over keramische buitentegels. U legt toch ook uw binnen tegels niet op een laag zand, waarom dit wel buiten doen?

 

Nu de beide vloeren klaar zijn worden de balken in de tuinoverkapping gelegd.

Omdat de tuinoverkapping 650 cm is zonder tussenpaal is er een zware balk van 290mm hoog toegepast, omdat deze balk zo hoog is kan er een vrije overspanning gemaakt worden.

Leggen van de gordingen en vast boren balklaag tegen de bestaande muur.

Over de balklaag komt een plankenbeschot van geinpregneerd tuinhout. 

Omdat er gekozen is voor duurzaam hout is er minder onderhoud nodig en hoeft u het hout niet meer te behandelen.

 

Op de het dak worden de mestiekhoeken geplaatst en er wordt een dakleer, dakbedekking op gemonteerd. Aan de muurzijde van de buren worden loodslabben geplaatst om het geheel waterdicht te krijgen,

Aan beide zijden komen twee regenpijpen om het water aftevoeren.

Wilt u ook weten wat wij voor u kunnen betekenen vraag dan online een offerte aan.

Bellen kan ook 013-5113782  0650483765  of info@avanspeldehoveniers.nl

 

Bij ons kunt u ook terecht voor diverse andere werkzaamheden voor in de tuin.

Bomen rooien. 

Staat er een boom bij u in de weg wij zijn de juiste partij voor het rooien van de boom. www.bomenrooien.com 

Ook voor moderne  tuinontwerpen.  tuinplannen Design tuinen.

wat dacht u van uw eigen Zwemvijver

Voorbeelden Tuinoverkappingen.

 

 

 

Foto's

tuinoverkapping Hulten Hulten tuinoverkapping
Deel deze pagina:
Project: Keramische buiten tegels leggen op de juiste ondergrond in Tiel
occasion
Bekijk dit project
Overzicht projecten
Beoordelingen van een klant:

Na het verstrijken van jaren met gebrek aan groene vingers en na de verbouwing van ons huis, was onze tuin aan een totale make-over toe. De vraag naar een onderhoudsarme en moderne tuin als verlengstuk van ons huis werd samen met de kennis en ideeën van Antoon uitgewerkt tot iets bijzonders, waar we in eerste instantie wel even over na moesten denken. Vooral het idee van een vijver van nogal behoorlijke omvang had wat tijd nodig om te bezinken, maar het gevoel van wonen aan het water sprak ons wel aan. Antoon faciliteerde ons met het maken van de keuze door ons in contact te brengen met een andere vijverbezitter die ons vol trots en met volle tevredenheid in zijn tuin rondleidde. Uiteindelijk vergde het nog wat creativiteit om ook het kostenplaatje binnen budget te krijgen zonder aan het ontwerp afbreuk te doen en kon aanvang genomen worden met de werkzaamheden. Na aanvang van het project kwamen van onze zijde toch nog wat aanvullende ideeën die door Antoon met de nodige flexibiliteit ingepast werden door snelle en heldere kostenramingen. Met name de omslag van een gewone vijver naar een zwemvijver had een behoorlijke impact. Het team ging professioneel en netjes te werk en moesten weer en wind doorstaan tijdens de werkzaamheden. De extra aandacht en verzorging door de vrouw des huizes werden dan ook door het team zeer gewaardeerd en dankbaar in ontvangst genomen waardoor de motivatie om er iets heel moois van te maken op hoog niveau bleef. Toch kon niet voorkomen worden dat de overvloedige regenval tot enige vertraging in het totale project leidde, maar het eindresultaat is belangrijker dan een paar weken ongemak. En het eindresultaat mag er wezen! we zijn heel tevreden over het eindresultaat, het team en de no-surprise werkwijze van Antoon. Afspraak is afspraak en geen verrassingen en gezeur over extra kosten vanwege meerwerk waarover niet vooraf afspraken zijn gemaakt. Bedankt, en laat nu de zomer maar komen. Groet, Stijn

Bekijk project

Bekijk alle recencies

Bel mij terug aub

Tel: